روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

آهنگ انتظار

                             بسم رب المهدی

 یامهدی!کدام حضور چون غیبت تو زمان وتاریخ را آکنده است.  مولایم !حاضر ترین حاضران بر گرد پای حضور غایبانه ات نمی  رسند . ای معنی حضور در غیبت  ای مفهوم غیبت حاضر،  ای مجمع غیب و شهود بخ بخ یا مولای .

 همه صف کشیده اند جبرئیل، میکائیل، ابراهیم و... تمامی  عشاق در پای تخت عرش، ایستاده اند . گل سر سبد هستی  حضرت خاتم و فرزندانش صلوات الله علیهم زینت بخش عرش  گشته اند . خدای غدیر فرمان داده است : آن هایی که از برکه  غدیر جامانده اند سریع تر پیش آیند و آن هایی که دست زمان  چندین قرن جلو تر از زمان قرارشان داده بر گردند . سایه ی  رحمت بر سر حاضران افکنده می شود همه چشمهایشان به یک  نقطه خیره است . بر بلندای آن تخت عظیم ماه  پاره ای  نشسته است که خال هاشمی بر گونه داردو بر بازوانش نوشته  شده ." جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا" . پیغام الهی می رسد و پیامبر خدا باز هم خطبه می خواند . آری جان ها می شنوند: ای امت من! ای شیعیانم این کودک ذخیره انبیاء الهی است . او عزیز ما وتمام آسمانیان است . با او بیعت کنید که او جان من است . خدایا وال من والاه ... .

دستان هستی برای بیعت با بهار بالا می آید .  آهنگ انتظار از سراسر عالم نواخته می شود . مولایم ! مهدی جان ! امشب را چه کسانی راه به آن خیمه سبز است برای بیعت ، مولایم دل غم زده ام را نظاره گری . یوسف زهرا دستانم رابگیر  ودر کوچه پس کوچه های غیبت چراغ راهم باش تا مرا هم به آن خیمه سبز راهی باشد . آقایم در این آدینه نیز از فراغ تو ندبه می خوانیم . پس دوباره از خدا بخواه :" اللهم انجز لی ما وعدتنی ، خدایا آن چه به من وعده فرموده ای ، امضا بفرما . "


برچسب‌ها:
[ سه‌شنبه ٤ اسفند ۱۳۸۸ ] [ ٩:۱٩ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون