روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

باب المراد خلق

بسم رب المهدی

 

و امروز تمام مدینه خیره است به سرزمین ابواء. آری چشم تمام آسمانیان به خانه صادق آل طه علیه السلام دوخته شده است و فرزند حمیده ،کاظم آل محمد دیده به دنیا می گشاید. همو که غضب از حلمش خشمگین می شود و صبر ازاو بی طاقت می گردد . موسی کاظم اب الرضا ، پاسدار دانشگاه جعفری، وارث دانش پدر و صاحب فضل وکرم . او که با یک نگاه ولایی اش دلهایی را اسیر صفا وعبودیت خود می کند و کرامت وسخایش شهره ی اهل دل است . وتوصیف دیده ها از کاظمینش این گونه است که:" بهتر زجنت است حرم با صفای تو ".

وکنون تمام جان هایی که تشنه حرم توست لب به سلام می گشاید .سلام برتو ای وارث نیکان، سلام بر تو ای باب الحوائج نیازمندان . سلام بر سجاده ای که از اشک خیس می شود، سلام بر زمینی که پیشانی بر آن می نهی، سلام بر دست هایی که به در گاه خدا می گشایی و سلام بر مرقد نور افشانت که آسمان تیره عراق را روشن ساخته است .

مولایمان کنون برسا ن عرض سلام این چنینیمان را به صاحب دلهایمان مهدی زهرا علیه السلام :" سلام بر امام غریب دور از وطن که غائب است از دیدگان کسان خود که موتور است بابیه ، می گیرد خون پدرش را ." او که خودت در وصفش فرمودی :"پدرم فدای او که چهره زیبای گندمگونش براثر تهجد وشب زنده داری به زردی گراییده پدرم فدای کسی که شب هایش را با مراقبت از ستارگان (مواظبت بروقت نماز ومناجات ) در حال رکوع وسجود به صبح می آورد."  آری برسان سلاممان را تا برایمان دعا کند وطوبی لشیعتنا در وصفمان به حقیقت جاری گردد همان مژده ای که فرمودی : "وخوشا به حال شیعیان ما ، آنان که به رشته ولایت ما چنگ می زنند و ثابت واستوارند بر موالات ما و بیزاری وبرائت می جویند از دشمنان ما . همان هایی که از مایند و ما از آنهاییم .آنها که ما را به امامت برگزیده اند وبه پیشوایی ما راضی اند . وما بر گزیده ایم آن ها را به عنوان شیعه خویش وپسندیده ایم آن ها را این گونه . طوبی لهم ...خوشا به حال آنان  به خدا سوگند آن ها در روز قیامت با ما ودر کنار مایند." و این زیباترین تاج افتخاری است که بر سر شیعه نهاده شده است .


برچسب‌ها:
[ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۸ ] [ ٩:۱٢ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون