روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

بازمانده آن روز سرخ

بسم رب المهدی

واین بار رنج نامه شیعه این گونه ورق می خورد ودوباره بقیع همان بوستان غم ، همان آشنای غریب در سوگ می نشیند واین زمین وزمان است که برای عرض تسلیت سر فرو می آورد .

 آری بازمانده آن روز سرخ بعد از فراق چندین سال به سوی کاروانی که در نیمه راه ،برای انجام وظیفه امامت از آن جامانده بود می شتابد . همو که با اسارت خویش آزادی را تفسیر نمود و تفسیر ناب کتاب سرخ عاشورای حسینی از زبانش تراوید . او که نیایش هایش سلاح او بودند در مبارزه فرهنگی وسنگر او در دفاع از حق واهل بیت . و اگر خوب گوش کنی هنوز هم ترنم عاشقانه ی این زبور آل محمد را که بر زبان اهل دل جاری است خواهی شنید .

زمزمه هایی که هنوز هم به گوش بقیع آشناست . وحال باید صاحب آن نجواها را در آغوش بگیرد . آه که چقدر تحمل نموده ای بقیع ... اگر چه تحمل این رنج ها سخت است وناگوار ودل هر احساسی را به درد می آورد اما تو دومین معصوم وحجت الهی را در آغوش می گیری و دوباره زمینت متبرک می گردد به پیکر گلی از بوستان خوشبوی زهرا وعلی علیهم السلام .

اما باز هم رنج نامه شیعه گشوده خواهد ماند تا آیندگان در ان بخوانند درد های دیگرش را . و با ورق خوردن هر صفحه آن لب گشایندو فریاد بر آورند: "اللهم عجل لولیک الفرج ". تا به آبروی دم مسیحایی مضطری بر آورده شود آرزوی چند هزار ساله شیعه .


برچسب‌ها:
[ دوشنبه ٢۱ دی ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون