روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

آفتاب خونین

بسم رب المهدی

آجرک الله یا صاحب الزمان

با هجده هزار دعوت مردم کوفه راهی عراق شد . گفته بودند " ما را حکومت این خاندان بس است . می گفتند : به تنگ آمده ایم.قیام کن حسین(ع) از برای احیای دین رسول خدا صل الله علیه وآله وسلم.

و چنین شد که راهی کوفه گشت  به همراه اهل بیتش. و استقبال شد نه با هجده هزار دعوت کننده  بلکه با لشکریان  چند هزار نفری ...

پذیرایی شد با بستن آب بر روی طفلانش! پذیرایی شد با دیدن پیکر اربا اربا ی علی اکبر، با بریدن دستان ابو الفضل ، وبا گلوی پاره علی اصغر .... .

وکنون ظهر عاشوراست . وفریاد هل من ناصرینصرنی  حسین علیه السلام سراسر تاریخ را در بر گرفته است. "آیا کسی هست مرا یاری کند ؟" حسین علیه السلام تنهاست در سرزمین بلا . وزینب دیگر محرمی نخواهد داشت پس از حسین. و رخت اسارت بر تن خواهد کرد! وای بر شما ای یزیدیان!!! نواده رسول خدا و بند اسارت. اف بر تو ای زمانه؛ دختر علی و فاطمه و جمع نامحرمان...

 آیا کسی هست حسین علیه السلام را یاری کند ؟ از برای چه هیچ کس لبیک نمی گوید دعوت امام خویش را؟ گویا تمام گوش ها کر شده اند از نوای حق .

این لشکر چند هزار نفری تنها یک حر داشت  بس.

چهار هزار ملک فرود می آید برای یاری فرزند زهرا اما... . کنون موقع آزمایش این نامردمان است . فرشتگان به نظاره نشسته اند . علی و زهراسلام الله علیهما قربانی خود رابه قربان گاه عشق می فرستند و... . و این جاست که عشق معنا پیدا می کند . وملائک همره بازینب نوحه سرایی می کنند . وخاک آلود بر دور قتلگاه بر سرو صورت می زنند .

کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا همچنان صدای حسین در گوش زمان جاری ست  و تو را به کربلا فرا می خواند. گمان مبر که حسین علیه السلام و واقعه عاشورا برای عزاست ، چرا که  حسین در س است و کربلا دانشگاه است . دانشگاهی که هنوز هم شاگرد می پذیرد و  برای رسیدن به آن باید اراده آهنین ، قلبی شجاع ، وعشقی سوزان داشت . خوب گوش کن، صدای هل من ناصر ینصرنی امام زمان خویش را می شنوی؟ باید شتاب کرد و به کاروان او پیوست.  مبادا از غافلان باشیم همچون کوفیان. مبادا بپوندیم به سپاه یزیدیان زمان.  و برای پیوستن به سپاه مهدی موعود باید رهتوشه ای از صبر ویقین وسلاحی از ایمان ومرکبی از جان داشت تا بتوانی در کربلای زمان خیمه به پا کنی . چرا که راه کربلا از صحرای عشق ومیدان فداکاری وپیچ و خم های خوف وخطر می گذرد . و بدان مهدی هنوز هم منتظر است .به همراه  چهار هزار ملک خاک آلود در کنار قبر حسین علیه السلام.


برچسب‌ها:
[ یکشنبه ٦ دی ۱۳۸۸ ] [ ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون