روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

هادی دلها

بسم رب المهدی

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/amoozeshdaneshjoyan/%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%8A-%D8%B9.jpg

امشب فزوده اند صفای مدینه را .

آری زمین به آسمان مباهات می کند و ندا سر میدهد که امشب بدری می درخشد در نیمه ماه ذی الحجه زیبا تر از ماه آسمان . فرشتگان در آسمان ستاره افشانی می کنند و آسمان چراغانی می گردد از نور چشمک زن آنان . ماه لبخند زنان بر گرد خانه جوادالائمه علیه السلام می گردد. چرا که اولین فرزند خورشید نهم به دنیا می آید و چشم سمانه روشن می گردد از طلوع بدر آسمان زندگانی اش . هنگامه سپیده دم نور خدا به یکباره مدینه را سرشار از امید ومهر می کند ،نسیمی از آن بر دل حاجیان کعبه عشق وزیده می شود .

آری نور دیگری در آسمان ولایت پرتو افشانی می کند وباز علی علیه السلام می آید ،می آید هم نام مولایی که مجموع صفات الهی است.و علی است در عبادت وتسبیح ، علی است  در کمال وکرامت ، علی است  در مناعت وجود وعلی است  در شجاعت و غیرت؛ وهستی رکوع می کند وشکرگزار است از قدوم مبارک او . او که پدر خورشید یازدهم است و جد گل نرگس . همو که بشارت داد ظهور مهدی علیه السلام را به یارانش وبا دوری از محبان خویش، آماده  می کرد رهروان ولایت  را برای غیبت وفراق از خورشید امامت .و از برای تربیت یاران باوفا، همان سیصدو سیزده نفری که هنوز فرزندش، مهدی موعود(عج) در انتظار آنهاست؛ تاسیس کرد دانشگاه امام شناسی را که تبلور یافت در «زیارت جامعه ی کبیره» . همان زیارتی که یادگاری است عظیم از وجود مبارک او . زیارتی که مولای غایب از نظرمان سفارش کرده است مارا بر مداومت بر آن.

و حال ای هادی ره گم کردگان به سوی حق؛ یا ابا الحسن علی بن محمدالهادی، صلوات ودرود خدابرتو باد، مادام که خورشید بر می آید وآسمان آبی است .

مولا جان بی پناهیم ما را در پناه نام هدایت گسترت گیر، تا باشیم منتظرانی راستین برای فرزند عزیزت و چشمانمان روشن گردد به جمال پیامبر گونه اش .


برچسب‌ها: ولادت
[ چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸ ] [ ۸:٥۸ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون