روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

خورشید پر فروغ من

"بسم رب المهدی"

به نام دلهای صادق و به نام قلب های عاشق و به نام عزم های راسخ

لبیک یا امام

گرفتار جنگ یأس بودیم،اما مسیحا نفسی احیاگر نفوس شد و حیات این ملت را جان تازه بخشید.

 روح خدا بود که در جان افسرده مردم در دمید. او بود که پرده های غفلت و کابوس ترس و وحشت را از میان برد، جسارت و گستاخی حق طلبانه را به مردم بخشید.

آمد تا مردم را با اعجاز خود آشنا سازد و فرهنگ شهادت طلبی را در کام جان پیروان علی (ع) و آشنایان با کربلا و شاگردان عاشورایی بریزد و بالاخره دهه فجر آمد که طلوع فجر آزادی را نجوا می داد.

ملت ایران تا پای جان از راه و رهبر دفاع و حمایت کردند شهیدان بر سر میثاق جان استوار ماندند.

در آن زمان که هوا سرد و تیراندازی ادامه داشت گاردی ها به نیروی هوایی حمله کردند و مردم به خیابان ریختند و مدام شعار می دادند، ارتش برادر ماست خمینی رهبر ماست.
جنازه های زیادی روی زمین بود و تنها صدای آژیر آمبولانس می آمد و مردم مجروحان را به بیمارستان انتقال می دادند. آسمان رنگ دیگری به خود گرفته بود و قلب ها با صدای درود بر خمینی می تپید.

انقلاب یعنی مردان و زنان با غیرت و شجاع که با ندای مرگ بر شاه که از هر کوچه ی ایران بر می خاست قدم امام را برای ورود این مرز و بوم سهل می ساخت.

آمدی فجر آزادی که با آمدنت امام آمد، خروش کلیم داشت کلامش بوی وحی داشت و با آمدنش ایران را دگرگون کرد و حال ما نوجوانان دین مهد هنر سوگند یاد می کنیم تا وقتی که هنوز نام زیبای ایران به پهنای گیتی چشم را نوازش می دهد و تا هنگامی که در آغوش گرم وطن خویش ایران نیارامیده ای پاسدار خون امام و شهدا باشیم.

 جمهوری اسلامی ما جاوید است                        دشمن زحیات خویشتن نومید است

آن روز که عالم ز ستمگر خالی است                      ما را همه ی مردم ایران عید است

  دهه فجر گرامی باد


برچسب‌ها: مناسبتی
[ چهارشنبه ۱٢ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون