روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

قبله در آتش( ویژه نامه روز قدس )

بسم رب المهدی

به نام او که حق را استوار نمود در مقابل باطل

 یا محمد ای رسول

حقانیت و انسانیت کلامت را با طلا بنگارند و نشان خلق خفته دهند که فرمودی:

که حب وطن از ایمان و امروز پس از قرن ها در آن سوی مرزهای جغرافیایی جرم این است حب وطن و خاک داشته باشی. می کشند و به خاک و خون می کشند مظلومان را به جرم عاشقی و مسلمانی، به جرم پیرو تو بودن.

یا محمد به نام یهود و به آرمان دروغین بازگشت مسیح خودشان که همانا زر و زور است قبله عشق را به آتش کشیده اند که اینبار گوساله سامری به دست پلید صهیونیست ساخته شده و دنیا را به کام هلاکت میکشاند. اگر قرن ها پیش کسی می دانست که این عقده سرطانی روزی سر باز می کند و بوی تعفنش همه عالم را مشمئز می کند شاید امام حق علی مرتضی از موته باز نمی گشت و ریشه این سفاکان خشکیده می شد.

قدس در آتش کین می سوزد و ما مانده ایم دست دعا برای آزادی اش اما،

تا خون حسین(ع) هست و ندای هیهات من الظله او در گوش عالمیان حق زنده خواهند ماند.

خون حسین (ع) از کرانه فرات تا نیل را به خروش خواهد آورد که آورده  و آب فرات بیابان های تشنه را سیراب خواهد نمود  تا به درخت زیتون برسد و بار دهد این شجره نه غربی نه شرقی.

چه بسا رمز پیروزی مردان حق همان شهادت طلبی است که از حسین(ع) آموخته اند. بگذار نامش را حرکت انتحاری بگذارند و خودکشی بدانندش. ما چه می دانیم شهادت اجر جهاد اینان است و خداوند اینان را عاشق گشته و می کشدشان و خونبهای اینان را خودش قرار داده، چه کسی می دانست حرکت طفل 13 ساله ایرانی از خونین شهر ایران امواجش آنچنان کاخ ظلم را به لرزه درآورد و مرزهای جغرافیایی را در نوردد به بوسنی برسد و آرزوی پسرک رزمنده مسلمان آن شود که نسل حسین فهمیده ایرانی شود و باز از بوسنی رد شود و به زادگاه ابوذر علی (ع) (ربذه) و به جبل عامل لبنان برسد و بسازد امثال منیف اشمرهای لبنانی را و دندان خشم را در دهان خرد کند.

آری چه بگویم که وعده حتم خداوند است جاء الحق و زهق الباطل و خون های شهدا زمینه ظهور مولایمان خواهد شد. انشاء الله.


برچسب‌ها: مناسبتی
[ جمعه ٤ شهریور ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون