روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

بانوی آفتاب

 بسم رب المهدی

 تو ای بانو از تبار آفتابی از سرزمین فرشتگان آسمانی، دلت از جنس بلور عشق و وجودت یادآور پاکی آب  و آیینه، اول مأموم رسول نوری به دورکعت نمازعشق.ای آنکه در شبان تیره و ظلمانی مکه تنها پناه رسالت بودی. خداوند مهر سرنوشت تو را با سرنوشت رسول انسانیت گره زد، تا مادری کنی برای تمام آزادگان زمین.
ای آنکه ثروت و حشمت دنیا را به فروغ نگاه محمد فروختی و دل خوش داشتی به کرانه افق فرداهایی که دیگر غربت محمد نباشد و سنگینی هوای مکه، و اینک قلب جوانانی در آن سوی مرزهای حجاز برای تو و محمد غریب مکی می تپد. ای بانوی آفتاب کاش درک کنیم عظمت جانفشانی هایت را برای آزادی انسان و نزدیکی او به آسمان.


رحمت خدا بر خدیجه (علیهاالسلام) باد که شاخه‌های بی‌پناه رسالت، بر ریشه‌های مقتدرش پیوند خورده بودند.


آری اسلامی که امروز به ما رسیده است از گذشت و فداکاری انسانهایی این چنین، شکوفا شده است. کسانی که هیچ چیز خود را از اسلام دریغ نکرده و عاشقانه برای رشد و بالندگی اسلام عزیز مرارت ها و رنجهای فراوان متحمل شدند. ضمن عرض تسلیت به پیشگاه سیده نساء عالمین؛ حضرت فاطمه (علیهاالسلام) و تسلیت محضر آخرین فرزند ایشان امام زمان(علیه السلام)، از شما کاربران عزیز که پروانه‌وار به دور اهل بیت عصمت و طهارت می چرخید؛ می پرسیم که شما برای شکوفایی و بالندگی اسلام چه کردید؟ چرا که ما هم برای رشد و پیشرفت اسلام باید سهمی داشته باشیم.


 
منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. شما برای اعتلای اسلام چه کرده اید؟


برچسب‌ها: شهادت
[ پنجشنبه ٢٠ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ٩:۳٠ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون