روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

عطری از بهشت

بسم رب المهدی


پیچید بوی لاله، سیب و اسپند و عود، بوی گلاب، بوی شهید عطری از بهشت !    بارید ابر معجزه، چشمان آسمان،احساس، ستاره، امید، بارانی از بهشت! ناگاه پر کشید فرشته ای رو به آسمان، در سایه ی مقدس انسانی از بهشت! ... و شقایق آذین شد گیسوان بلند انتظار با گرمی نفس عشق، عشقی از بهشت!
آواز پرجبرئیل در آسمان پیچید و شهر میزبان آئینه ای شد، آئینه بلند استقامت و پروانه ای بی پروا که هشت شمع هفت شهر سرزمین عشق را طواف کرده بود. مردی از بهشت که نورش از نور حسین علیه السلام بود و طینتش از خاک خون آلود قتلگاه کربلا. حنجره ای ازفریاد یاران آخرالزمانی سیدالشهدا علیه السلام که واله و شیدای لقاء الله، دل به دریای عشق زدند. همانها که(یاوران مهدی(عج)) تنها از خدا می‌ترسند و شهادت را می طلبند و آرزو دارند تا در راه خدا فدا شوند .
ظهور اینان نشانه ای بود بر نزدیک شدن دولت کریمه آل محمد صل الله علیه و آله وسلم که بر گرد علم صاحب الزمانی "یا لثارات الحسین" قصد کربلا کردند.
حالیا! تو اگر در جست و جوی موعود خویش هستی او را در میان سربازانش بجوی که کوثرنوش قیامت عشق وایثارند و با زمزم ولایت سیراب شدند و با نقد جان، هستی جاوید خریدند و باوفاترین و صادق ترین یاران را به مدعیان شناساندند.

آری پلاک، چفیه، تابوت، خاک ... همه نشانه است و یاوران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با کوله باری از فرهنگ شهادت چشم انتظارند. تا آن عهدی را که بسته اند به انجام برسانند .
اللهم انی اجدد له فی صبیحة یومی هذا .... واجعلنی من انصاره .... والمستشهدین بین یدیه ... .
                                                         یا لیتنی کنت معکم فافوز فوزا عظیما.


برچسب‌ها: مناسبتی
[ دوشنبه ٦ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٥:٢٦ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون