روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

پرواز باران عشق

بسم رب المهدی

یک روز زندگی، چهره خندان رهایی رابوسه باران کرد .  یک روز زندگی ، دست های روشنی خواه خود را ، به سوی جاری نور و شور  کشید . یک روز بیست و دوبار  خورشید مهر ؛ بر سریر سجاده ها ؛گل کرد .  بیست و دو کبوتر سپید،  آسمان زندگی را پرواز باران  کردند و بیست و دوبار  بهار زندگی  به شکفتن خندید .  آری ! در آن روز  معجون  هفت گانه عشق، ایمان ، مهر ،شادی ، استقلال ،آزادی و دین مداری، کام  جان شیفتگان  حق و حقیقت را  شیرین کرد .

وعده الهی  تحقق پیدا کرد و چشم عالمی به این پیروزی روشن شد:"مردمی از شرق قیام می کنند و زمینه را برای دولت مهدی آماده می سازنند ." آن گاه که" مردی از قم آنان را به حق دعوت کند، افرادی پیرامون او گرد می آیند که قلب هایشان استوار است همچون پاره های آهن . حوادث آنان را نلغزاند و از جنگ خسته نشده ونترسند . اعتمادشان بر خداست و سر انجام کار از آن پرهیزکاران است . "

 در آن روز نسیم سحری ،پیامی دلنشین برای یاران به ارمغان آورد . موج های خون ؛که در سالیان پر حادثه ی انقلاب خروشان بود ،سرانجام به ساحل پیروزی رسیدند . ایران سرمه شریعت به دیدگانش کشید وامامت و ولایت را به شایسته ترین وجه گردن نهاد .

آری این پیروزی از برای آنان بود،که با گوش دل ندای دوست را شنیدند و با پای جان به ضیافت حق شتافتند . خلوص ، رنگ جهادشان بود و ایثار نماد ایمانشان.روحشان در پیش خداست و راهشان پیش پای ما.

ای روح آبی دریا ؛ ای سیراب کننده هر تشنه جان ، ای روان  بی قرار نبض باران، ای رسول شفافیت  اندیشه های ناب ، ای موج حماسه ایثار و عشق ، خوشا  برنسیم فجر و  فلقت  که از لذت دیدار  و تماشای این صبوران  به وجد آمدند و گل از گلشان شکفت. خوشا بر مردمانت ، که در آنان حماسه دم به دم موج می زند ؛و نسیم ترانه می سازد. خوشا بر تو که رایت انقلاب خمینی را بر دوش داری  تا آن گاه که آن را ؛ به دست علمدار  حسینی ات ؛به صاحب اصلی برسانی.

خوشا بر تو و چشم های منتظرت، که ثانیه ها را می شمارند تا آن گاه که طلوع کند؛ خورشید امید از افق مکه معظمه
.

                                                                                               

                                                                                       و العاقبه للمتقین


برچسب‌ها: مناسبتی
[ جمعه ٢٢ بهمن ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون