روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

مطلع فجر

بسم رب المهدی


اینجا ایران، صدای نبض زمان ماه بهمن فصل ایمان و نشانه های خیس یاس های انتطار، چشم به راه پرستوی وصال، تا آنگاه که بر دوششان آرام گیرد. گلزارها پیراسته شده اند و عطر شفابخش حقیقت درهر سوی جهان پراکنده می شود. ناگاه آهنگ هستی ساز شد و آزادی دم به دم جوشید و بوی دریا به پنجره ی دلها رسید. روح خدا آمد، با دامنی سپید، همراه با یک باغ ستاره و نشست برسر جاده ای که با گلهای رنگارنگ آذین شده بود. و یاران مشتاقانه به سوی آواز حقیقت او روانه.
آری امام آمد و پاکی پیامبران وا یمان امامان را به یادمان آورد. امام آمد و زنده کرد در خاطره ها فتح مکه را، اعجاز احیاگر عیسای مسیح، ید بیضای موسای کلیم، سفینه ی نجات نوح، عصای سحرآسای فرزند عمران و تبر توحیدی ابراهیم بت شکن را.

امام آمد و لاله های سرخ را آبیاری کرد و ایران پرشد از طراوت و سرسبزی ایمان.

که والفجر سوگند همیشه پابرجا و ازلی خداوند است و نویدبخش پگاه روشن پیروزی. آری، دهه فجر، سرود حنجره های داوودی است که در رهگذر نسیم ایمان ترانه ی آزادی می خوانند. از این پس چشم تاریخ در انتظار لحظه ی انفجار است و زمان گوش به زنگ، تا آنگاه که صدای الله اکبر در تمام ایران طنین افکند؛ ساعت قائم شود و قیامت برپا گردد وانوار الهی، از قم –حرم آل رسول- به سراسر گیتی پرانده شود. « و اینک مطلع غزل زیبای پیروزی است، تا دمیدن صبح صادق و تحقق جمهوری اسلامی. »


برچسب‌ها: مناسبتی
[ دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸٩ ] [ ٦:٥۸ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون