روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

قلب روح خدا

بسم رب المهدی

"بسیجی ها دلباخته ی حقند  و ما دلباخته ی بسیجی ها ، آن ها سربازان امام زمان علیه السلام  و پیوستگان به اویند  و تو اگر در جست و جوی موعود خویش هستی  او را در میان سربازانش بجوی."

دریادلانی  که دل به یاری حق سپرده اند  و گوی سبقت را از دیگران ربوده اند . گل های برگزیده از بوستان مردان نیک روزگار ، که هریک ، کتابی از  ایثار و عظمتند  و سراینده ی  شورانگیز ترین حماسه های بشری .

"ظهور اینان نشانه ای پر پایان  عصر حاکمیت  استکبار،  و نزدیک شدن به دولت  کریمه ی آل محمد صلی الله علیه وآله وسلم  است . و نه عجب، اگر اینان  را سر از پای نشناخته ؛ واله و شیدای لقاء الله ببینی ،  که  این گونه دل به دریای عشق می زنند ."

بسیج مدرسه ی عشق است و بسیجی قلب روح خدا، که با ولایت جان می گیرد و فتح می کند قله های عزت و اقتدار را  .آری؛ آنان از زمزم ولایت سیراب می شوند،و کوثر نوش قیامت عشق و ایثار اند.

امروز بسیج تکیه بر رایت علمدار دارد ؛ همو که یادگار پیر خمین است .و بسیجی در آرزوی رساندن پرچم انقلاب ،به  صاحب الهی آن ، به دست سید حسینی است و دراین آرزو، با تکیه بر رهنمود های جاودانه اش با همت ،به سوی بر آوردن خواسته های او گام بر می دارد . که او حجت مهدی زهرا عجل الله تعالی فرجه الشریف بر ماست آن گونه که فرمود .

آری ؛بسیج ،به فرمان ولایت جان گرفت ، و به عشق ولایت  عزت آفرید ، و با تکیه بر کلامش به پیش می رود تا بهشت ظهور را در همراه با او به نظاره بنشیند.


برچسب‌ها: مناسبتی
[ جمعه ٥ آذر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٠۱ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون