روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

شب قدر احیای خویش با دم مسیحایی مهدی


بسم رب المهدی

صدای تپش قلب رمضان به گوش می رسد. رمضان موعد عروج است و شب قدر است همان قلب تپنده رمضان. شبی که فرشتگان زمین را به آسمان متصل می کند و دلها را نورباران. شبی که میعاد بیداران است و معراج شب زنده داران. و حالا تو بر سر پرنعمت ترین مائده لطف الهی میهمانی. در میهمانی که باید دلداده باشی. باید در این شب تاریک از روشنی ماه نور بگیری تا دل تاریکت را روشن کنی.

کتاب عظیم را واسطه کن بین خودت و خدا. عاشقانه مولایت را صدا بزن. امشب شب وصل شدن است. باید از خودت جدا شوی. اصلا نفست را جا بگذار و با دلت روانه ی میهمانی شو. با دلت پرواز کن تا آسمان. با بالهایی که خداوند به تو عطا می کند. در این شب.

هر گاه احساس کردی به خودش نزدیک می شوی آهسته فریاد بزن: دوستت دارم. و برایش بخوان هَرَبتُ اِلیکَ و قفتُ بینَ یَدَک به سوی تو فرار می کنم و درآغوشت قرار می گیرم.

فزتُ و ربِّ الکعبه

اگر صدایش را شنیدی. اگر احساس یتیمی کردی. همنوا شو با ناله ی محراب کوفه.   وآرام با او ذکر بگو یا علی. یا علی. یا علی.

وقتی دعای جوشن کبیر می خوانی هرگاه یکی از نامهایش را صدا می زنی اگر شکستی بدان که در راه رسیدن به مقصد نزدیک تر می شوی. آخر مقصد همان دل توست. همان دلی که وقتی شکسته می شود تنها جای خدا هست و بس.

و حالا وقتی خویشتن جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم می کنی از خدا بخواه تا مطلع فجر سوره قدر که همان فرج آقایمان است فرارسد و گوش دلهامان را صفا بخشد با نوای زیبایش. وقتی آرام دعای فرج را زمزمه می کنی، وقتی به یاد او عاشورا    می خوانی، وقتی فقط به عشق آمدن او قرآن سر میگیری و خدایت را قسم می دهی بگو، بگو که در این شب ها چقدر آن خیمه ی سبز دیدنی است و آن مظهر جمال و جمیل زیارت کردنی. بگو چقدر طواف فرشتگان برگرد وجود مولا تماشایی است و چقدر ذکر انا بقیة الله شنیدنی است.


برچسب‌ها: شهادت
[ سه‌شنبه ۱٧ شهریور ۱۳۸۸ ] [ ٩:٢٧ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون