روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

روز رهایی

بسم رب المهدی

مسجد جامع نظاره گر طلوع دل انگیزی است . گلدسته ی زخم خورده ی مسجد،نگاه بشارت آور دیشب ماه را به خاطر می آورد " امروز روز رهایی است ."

خرمشهر زمزمه ی یارانش را ،در لحظه سخت جدایی ،در گوش غاصبان فریاد می زند : ان الارض یرثها عبادی الصالحون.  وبا این صدا لرزه بر جان وتنشان می افکند .  یاران مهدی همان سلاح بر دوشان و جان بر کفان،  که پیکارشان از  زمزم  ولایت فقیه سیراب می شود  ، با دم مسیحایی روح الله  برای رهایی خونین شهر رهسپارند .

و حال موسم تحقق وعده ی الهی است . گام های رزمندگان سرود شادمانی می خواند ، و طنین آن گلهای آرمیده در آغوش شهر را طراوت می بخشد ."آری وارث تو تنها ماییم  نه این دیو صفتان  و ناپاکان ، که این گونه بر خاک مقدست می تازند . "

آسمان وعده ی الهی  را مژده می دهد و زمین حضور ابابیل را احساس می کند . واینک بنگر این صحنه ی زیبا را ؛ که چگونه غاصبان ،خویش را به اسارت می برند .

و "خرمشهر را خدا آزاد کرد" آنگونه که روح خدا فرمود . مگر می شود ملتی که زمزمه شبهایش دعا و نیایش است چیزی جز پیروزی نصیب باشد.صحنه های دفاع هر لحظه ،آیه آیه های قرآن را به نمایش می گذاشت؛ که تنها ،سربازان روح الله نقش آفرینان آن بوده اند.

 ای خونین شهر ! تو با مقاومت خویش ،و ایثار سربازان خمینی ،به دامان مردمت بازگشتی و پیروزی افتخار آفرینی را در تاریخ به نشانه بر جای گذاشتی .آری تو مصداق این وعده ای " ان الارض یرثها عبادی الصالحون " و در آن دم که میراث صالحان شدی این امید در جان منتظران حقیقی اباصالح عج الله تعالی فرجه الشریف رنگ دیگری به خود گرفت . که تنها این نور امید است که آنان را به سوی ظهور به پیش می برد .


برچسب‌ها: مناسبتی
[ دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۳:٤٧ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون