روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

در سوگ مادر آسمانی

بسم رب المهدی

آجرک الله یا مولای یا صاحب الزمان

http://i16.tinypic.com/4vd5og1.jpg

 


سید من ! امروز در سوگ مادر، آسمان دلهایمان ابری است و هوای چشمانمان بارانی .

امام من !شیعه امروز با سینه ای پر سوز چشم به راه آمدنت نشسته است .

 امروز آغاز تنهایی علی علیه السلام و صبوری زینب سلام الله علیها است . امروز فصل اول رنج نامه ی شیعه با سر انجامی جان سوز به پایان می رسد  و دختر پیامبر نخستین شهیده راه ولایت می گردد . اگر نه این را از درب سوخته بپرس . که شاهد بوده است . ویا از کوچه های محله بنی هاشم که هنوز هم نگاه سنگین حسن علیه السلام را در خود احساس می کند .

زهرای علی علیها السلام فدا شد تنها برای تحقق حکومت امام زمانش . آن گاه که فرمود :"همانا رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم فرمود :مثل امام چونان کعبه است که برگردش می چرخند و او بر گرد چیزی نمی چرخد ."

 آری زهرا علیها السلام چون پروانه ای بر گرد شمع وجودی علی  علیه السلام  می چرخید و آنجا که دیگر او را تحمل دیدن غربت علی علیه السلام نبود از شدت غصه و غم  فدایی راه ولایت شد .  با اینکه مسجدمدینه خود شنیده بود خطبه ی پیامبر گونه اش را . ودرب خانه های مدینه ،به نیمه ی شب حضورش را احساس کرده بودند .هر چند صاحبان آن خانه ها را قدرت درکی نبود. و بقیع هم ،که خود شاهد بیت الاحرانش بوده است . اما او تنها تحقق حکومت امام زمان خویش را می خواست . نه شاهد غربت او بودن را .

وحال تو ای شیعه ی منتظر! آیا از کلاس درس آموزی مادر آسمانیت  ، نیک درس  آموخته ای ؟و تو آیا دانسته ای غربت امام زمان خویش را ؟ آیا  به نیمه شب حضور زهرا را بر در خانه ی دلت حس کرده ای؟ اگر اینگونه است پس چرا خبری از خورشید پشت ابر نیست ؟ که چرا جلوه نمی نماید ؟

آری در این زمان باید زمینه ی تحقق حکومت امام زمان مهیا کرد تا آدینه ای شاهد ظهورش باشیم  و گرنه ماندن و دیدن غربت امام عصر  عجل الله تعالی فرجه الشریف ... .

 پس  خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل: " فاطمی زندگی کردن در این زمان یعنی ... "


برچسب‌ها:
[ یکشنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون