روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

بهار انقلاب

بسم رب المهدی

"خداوند تعالی وعده فرموده است که مستضعفین ارض را ، به امید وتوفیق خودش بر مستکبرین غلبه دهد و آن ها را امام وپیشوا قرار دهد. وعده ی خداوند تعالی نزدیک است . من امید وارم که ما شاهد این وعده باشیم ... ."امام خمینی (ره)

و فردا جمهوری اسلامی بر روی دوازده ستون نورانی نهاده خواهد شد ، فردا ایران را بااسلام بیعتی است . آری فردا لاله ی اسلام بر قله ی زمان می شکفد و نوید بخش تجلی حق و حاکمیت نظام اسلامی می گردد . آن گاه که روح الله به تاسی از قرآن کریم  ندا می دهد : "الیس صبح بقریب". و ملت ایران یکی از روز های الهی را به نظاره می نشیند ، در آن زمان که با صدای پر طنین خود جمهوری اسلامی را آری گفت تا به جنه الماوی خدا باوری و اسلام خواهی و حق جویی رهنمون شود .

آری خمینی کبیر پرتوی دیگری از خورشید آرمانی اش را نمایان نمود :"ما باید زمینه ی کا را فراهم کنیم ، کاری کنیم که عالم برای آمدن حضرت آماده شود." چرا که او همواره امید وار بود:"که ما به مطلوب حقیقی برسیم  واین نهضت ، به نهضت بزرگ اسلامی متصل بشود و آن نهضت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف است ."

و امروز ودیعه ی الهی در دستان ماست :" جمهوری اسلامی " و ما هنوز هم" در انتظار رویت خورشید" نشسته ایم ، از آن زمانی که روح الله تحقق راز بزرگ انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا را در گوش جانمان زمزمه کرد . که این همان نقطه اوج آرمان های اوست، "ما با صدور انقلابمان ... راه را برای ظهور منجی عج الله تعالی فرجه الشریف هموار می کنیم ."

" مردمی از شرق قیام می کنند و زمینه را برای دولت جهانی مهدی علیه السلام آماده می سازند "و گویی وعده ی الهی نزدیک است و هیهات که خداوند از وعده ی خود عدول نماید . چرا که آرمان فطری بشر تحت اراده ی خداوند حتما محقق می گردد. و اگر تو نتوانی در جهت تحقق آن گام برداری ، او قوم دیگری را بر می گزیند .«ای کسانیکه ایمان آورده اید ! هر کس از شما که از آیین خود باز گردد بداند که خداوند به زودی قومی را بر می انگیزدکه بسیار دوستشان می دارد و آنها نیز خداوند را دوست می دارند . آنان در برابر مومنان فروتن ودر مقابل کافران ومقتدرند.»مائده،54

وحال باید آماده بود برای هر گونه مجاهدت . به امید اینکه با بلوغ فکری وسیاسی در سایه ی اسلام مهیا شویم برای دیدار "طلوع فجر انقلاب مبارک حضرت بقیت الله " که فرمود صادق بوستان نبوی علیه السلام :" هر یک از شما باید خود را برای ظهور قائم آماده نماید اگر چه به فراهم سازی یک تیر . هرگاه خدای متعال کسی را دارای چنین نیتی بداند امید وارم عمر او را طولانی گرداند تا زمان ظهور را در یابد و به خدمتگزاری مولایش توفیق یابد . "

و"صبحگاه دوازده فروردین که نخستین روز حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرد و زنده نگه دارد" چرا که "گویی جهان مهیا می گردد برای طلوع آفتاب ولایت از افق مکه ی معظمه "


برچسب‌ها: مناسبتی
[ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٦:٤۱ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون