روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

بانوی کرامت

بسم رب المهدی

کاروان شوق راهی می شود به سوی قبله ی دل ها . چشمان کاروانیان از اشک سرشار است . اشک فراق ، اشک شوق و تنها دیدار برادر سنگینی فراق را جبران می پذیرد . لحظه ها در تب و تاب دیدار می گذرد تا به یوسف آل رسول برسد . اما...او که عمرش رابا فراق پدر بزرگوارش موسی بن جعفر علیه السلام و دوری از برادر بزرگوارش در دنیایی از غم واندوه سپری کرد اینک با ستم بنی عباس بیمار می شود. و دختر موسی بن جعفر راهی قم می گردد. همان جا که مر کز شیعیان آل رسول  است .

و"خدا را حرمی است وآن مکه است. رسول خدا را حرمی است و آن مدینه است. امیر مومنان را حرمی است و آن کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی است و آن قم است . به زودی بانویی به نام فاطمه از تبار من در آن جا دفن می شود . هر کس او را زیارت کند بهشت بر اوواجب می شود ."

واینجا قم است حرم مطهر فاطمه معصومه علیهاالسلام. او که جلوه ی دوباره ی زهرای اطهر است و شکوه بارگاه رفیعش تسلی بخش دلسوختگان بر مزار پنهان فاطمه سلام الله علیها . و براستی که او فاطمه است تا علی علیه السلام را یاری کند . زینب است تا عاشورا را بر دوش کشد و معصومه است تا با هجرت برادر از مدینه به خراسان رسالت فاطمه بودن را بر دوش کشد و علی بن موسی علیه السلام را یاور باشد.

 و اینک بانویم ! بدان که اگر زهرای رسول شبانه دفن گشت و کنون نشانه ای از او نیست اما آن قبر نهان در قم هویدا گشته است .

وشما همان مزار گمشده ی مایی. پس بانویم آن گاه که به یادت زیارت نامه می خوانیم ، وآن گاه که با شوق چشم به آدینه ی دیگر دوخته ایم دعایمان کن ، دعایمان کن که شاهد گشایش و سرور تان باشیم  .دعایمان کن تا از جا ماندگان کاروان انتظارنباشیم و دیدگان سر شار از اشک فراقمان به شوق دیدار یوسف زهرا روشن گردد.

اسئل الله ان یرینا فیکم السرور والفرج ،از خدا می خواهم که سرور وگشایش شما راببینم."


برچسب‌ها: شهادت
[ دوشنبه ٢۳ اسفند ۱۳۸٩ ] [ ۸:٠٠ ‎ب.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون