روزشمار ظهور

دلنوشته" ايام مذهبي‌ "

یازدهمین خورشید

بسم رب المهدی

در ربیع الثانی و در بوستان حسن شکفته می شود گلی بر شاخسار ولایت . گلی از باغ رسالت که سیراب می گردداز چشمه سار حکمت های لدنی .او که عطر وجودی اش از مدینه تا سامرا را خوشبو ساخته است و نامش رمز نیکویی ویادش الهام بخش صبوری است .

آری خانه ی امام هادی علیه السلام ستاره باران گشته است و حدیثه بانوی این منزل دیدگانش به برکت نور وجودی حسن علیه السلام روشن می گردد.

و هستی قیام کرده است  از برای تولد ابالمهدی . او که می آید تا یگانه ی خلقت را به شیعیان بشناساند . که تا جعفر کذاب ها نتوانندلحظه ای خود را در مقام امامت جابزنند .

یا ابالمهدی! ای خورشید مهدی پرور، آسمان دلمان چند وقتی است آهنگ بی قراری می نوازد . شمعدانی های پشت پنجره ی قفل شده و خاک گرفته انتظار چند وقتی است تنها وغریب ندای هل من ناصر ینصرنی سر می دهند و چشم های خسته نیز بر پشت درب فراق وابیضت عیناه می شود.مو لایم ندا بر آور و بگو کجاست عزیز دلها؟کجاست مونس قلب ها؟کجاست او که می گویند در خیمه ی سبز انتظار بی یاور مانده وهنوز شمارش یاران اندکش به سیصدوسیزده نمی رسد؟! کجاست غریب غریب نوازی که غروب عشاق را  پایان می دهد ؟و کجاست تنها ترین مولایی که در بین ماست وما را سلام می دهد ...و ما هنوز او را نشناخته ایم .

مولایم ! دستانمان را بگیر تا باشیم همان شیعه ای که  شاد می کند شما را. که شادی شما همان رضایت امام زمانمان است .یا ابا المهدی! برایمان دعا کن و در گوش جانمان زمزمه نما  که "کی وکجا وعده ی دیدار ما ؟"


برچسب‌ها:
[ چهارشنبه ٤ فروردین ۱۳۸٩ ] [ ٩:٠۸ ‎ق.ظ ] [ هم عهدان منتظر ] [ نظرات () ]
پاتوق عمارها ، اخبار ، صالحون